banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

KARIN KEYFİNİ ONLAR ÇIKARDI

Akşehir Belediyesi organizasyonuyla Cumhuriyet Meydanı’nda bir araya gelen çocuklar ve gençler doyasıya kartopu oynayarak karın keyfini çıkarırken, bir kısmı da yaptıkları kardan adamlarla sürpriz hediyelerin sahibi olmak için yarıştı.

GÜNDEM 26.01.2022, 00:09 25.01.2022, 17:47 Haber Merkezi
1850
KARIN KEYFİNİ ONLAR ÇIKARDI
banner12

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, İlçe Gençlik ve Spor Müdürü Eyüp Yılmaz ve AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu’nun da katıldığı etkinlikte Akşehir Gençlik Merkezi stant açarak canlı müzik yayını yaparken, İkram Çeşmesi’nden de çikolatalı süt ikramında bulunuldu.

Toplam 46 kardan adam arasından, Nasreddin Hoca ve Başkan Akkaya’nın tasvir edildikleri dikkat çekerken; Nasreddin Hoca Özel Ödülünü hak eden ve ilk 3’e girenlere hediyeleri verildi. Ayrıca kardan adam yapan tüm katılımcılara Akşehirspor atkısı hediye edildi. İlk kez yapılan etkinliğe gösterilen ilgi ve yoğun katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Salih Akkaya, gelecek yıllarda da kar yağışının bereketli olması durumunda etkinliği tekrarlamaktan mutlu olacaklarını söyledi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
açık