banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

KAN BAĞIŞINDA ÖRNEK OLDULAR

Doğanhisar Kaymakamı Anıl Adıgüzel ve Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, Türk Kızılay tarafından ilçede düzenlenen kampanyaya katılarak kan bağışında bulundular. Kampanyayı desteklemek ve kan bağışının önemini ön plana çıkarmak amacı ile kan bağışlayarak vatandaşlara da örnek olan Kaymakam Adıgüzel ve Belediye Başkanı Pekmez’e, desteklerinden dolayı Türk Kızılay yetkilileri tarafından plaket takdim edildi.

GÜNDEM 07.12.2019, 00:01 07.12.2019, 00:01
18
KAN BAĞIŞINDA ÖRNEK OLDULAR
banner12

Doğanhisar Kaymakamı Anıl Adıgüzel ve Belediye Başkanı Süleyman Pekmez, Türk Kızılay tarafından ilçede düzenlenen kampanyaya katılarak kan bağışında bulundular.

Kampanyayı desteklemek ve kan bağışının önemini ön plana çıkarmak amacı ile kan bağışlayarak vatandaşlara da örnek olan Kaymakam Adıgüzel ve Belediye Başkanı Pekmez’e, desteklerinden dolayı Türk Kızılay yetkilileri tarafından plaket takdim edildi.

Doğanhisar Kaymakamı ve Belediye Başkanı, daha sonra; İlçe Jandarma Komutanı Süleyman Ok ve Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürü Münevver Özer Çetin eşliğinde, Başköy Mahallesinde ikamet eden şehit aileleri ve Başköy İlkokuluna ziyaretler gerçekleştirdiler.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık