banner8

banner9

banner28

banner10

İYİ PARTİ ADAYI FEDAİ

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde seçime iddialı olarak girmeyi planlayan İYİ Partinin Akşehir Belediye Başkan Adayı da açıklandı. Akşehir İYİ Parti İlçe Teşkilatının resmi facebook hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi: “İYİ Parti Genel Merkezimiz tarafından Akşehir İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman FEDAİ olarak açıklanmıştır.

GÜNDEM 28.01.2019, 06:20 28.01.2019, 06:20
6
İYİ PARTİ ADAYI FEDAİ
banner12

31 Mart 2019 Pazar günü yapılacak olan Mahalli İdareler Genel Seçimlerinde seçime iddialı olarak girmeyi planlayan İYİ Partinin Akşehir Belediye Başkan Adayı da açıklandı.

Akşehir İYİ Parti İlçe Teşkilatının resmi facebook hesabından yapılan açıklamada şöyle denildi: “İYİ Parti Genel Merkezimiz tarafından Akşehir İYİ Parti Akşehir Belediye Başkan Adayı Osman FEDAİ olarak açıklanmıştır. Hayırlı olsun…"

Osman Fedai, Büyükşehir Belediye Yasası öncesinde 2 dönem Doğrugöz Beldesinin Belediye Başkanlığını yapmıştı. Fedai, 2014 yılında yapılan yerel seçimlerde Milliyetçi Hareket Partisinden Akşehir Belediye Başkanlığına aday olmuş ve az farkla kaybetmişti.

İYİ Parti Adayının da belli olmasıyla AKP, CHP ve İYİ Parti başkan adaylarının sahaya inerek, siyasi söylemlerini ve halka taahhüt edecekleri projeleri de öğrenmeye başlayacağız.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
parçalı bulutlu