banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

İSTİSMARA KARŞI ÖNERGE

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık yapmış olduğu açıklamada; AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş'un imzası ile TBMM'ye verilen ve bundan böyle Şehit ve Gazi isimlerini kullanmak isteyen derneklerin İçişleri Bakanlığından izin almasını öngören teklifi memnuniyetle karşıladıklarını söyledi. Son zamanlarda plaket, dergi, gazete vb.

GÜNDEM 21.11.2019, 00:03 21.11.2019, 00:03
11
İSTİSMARA KARŞI ÖNERGE
banner12

Türkiye Harp Malulü Gaziler, Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Genel Başkanı Mustafa Işık yapmış olduğu açıklamada; AK Parti Grup Başkan Vekili Mehmet Muş'un imzası ile TBMM'ye verilen ve bundan böyle Şehit ve Gazi isimlerini kullanmak isteyen derneklerin İçişleri Bakanlığından izin almasını öngören teklifi memnuniyetle karşıladıklarını söyledi.

Son zamanlarda plaket, dergi, gazete vb. materyaller ile evlere, işyerlerine, resmi kurum ve kuruluşlara giderek, şehit aileleri ve gaziler adına yardım topladıklarını söyleyen istismarcı kişi ve kuruluşların çoğaldığını belirten Mustafa Işık; “Yapılan bu istismar; vatan ve millet için can vermiş, kan vermiş şehitlerimizin ailelerini ve gazilerimizi derinden yaralamaktadır. Önergenin kabul edilmesi durumunda; bundan böyle Şehit ve Gazi ismini kullanarak hiç kimse bizlerin üzerinden istismarda bulunamayacak, rant sağlayamayacaktır” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
az bulutlu