banner8

banner9

banner28

banner10

İNŞAAT SEKTÖRÜNE TAZE KAN

Akşehir’in genç mühendislerinden İnşaat Yüksek Mühendisi Berk Mısırlı tarafından açılan Azul Yapı; her türlü projelendirmeden anahtar teslimi inşaata kadar geniş bir yelpazede hizmet vermeye başladı.

GÜNDEM 09.11.2020, 00:09 08.11.2020, 18:18 Haber Merkezi
2652
İNŞAAT SEKTÖRÜNE TAZE KAN
banner12

Selçuk Mahallesi, Gazeteci Ahmet Şener Sokak’ta bulunan Avukat Ali Osman Küçük İş Merkezi karşısında faaliyete geçen Azul Yapı’nın Akşehirlilere sunacağı hizmetlere dair bir açıklamada bulunan Berk Mısırlı; “İnşaat Mühendisliğinin temel amacı; yapılabilecek en kaliteli işi, olabilecek en ekonomik şekilde ve tasarlanabilecek en güvenli seçimlerle yapabilmektir. Biz de Azul Yapı olarak, bu kriterlere bağlı kalmak koşuluyla; Proje, Mühendislik, Kaba ve İnce İş Uygulamaları, Anahtar Teslimi İnşaat, 3D Modelleme, Tadilat ve Danışmanlık gibi alanlarda, mevcut tecrübemiz ile Akşehir’in imarına katkıda bulunacağız” dedi.

“İşini severek yapacaksın”

“Maddi kazanç sağlamak; her mesleki ve ticari faaliyetin amacı değil doğal sonucu olmalıdır. İşini severek yapan insanlar başarılı olur ve kazanç, bu başarının karşılığıdır” diyen Berk Mısırlı; 5 yıllık bir lisans programı olan Eskişehir Osmangazi Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümü’nü, İngilizce hazırlık sınıfını atlayarak ve standart programdaki ders sayısını aşma hakkını kullanarak 3 yılda tamamlamış olmasını, sözünü ettiği meslek aşkına bağlıyor.

Mühendislik öğrenimini yüksek lisans yaparak geliştiren İnş. Yük. Müh. Berk Mısırlı; Eskişehir’de inşa edilen 14 katlı bir rezidans projesinin ardından Akşehir’in bilinen 2 inşaat firmasında mesleğini icra ettiği 3 yılla birlikte toplam 4 yıla ulaşan iş tecrübesiyle Akşehir’de kaliteli ve güvenilir işlere imza atmak istediğinin altını çiziyor.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık