banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

İLK HİBE TESLİM ALINDI

Daha önce hiç hibe almamış olan Dereçine Belediyesi, Başkan Ömer Yıldız’ın girişimleriyle beldeye yapılacak hizmetlerde kullanılmak üzere ilk hibe olan kamyonu teslim aldı.

GÜNDEM 05.06.2021, 00:06 04.06.2021, 17:19 Haber Merkezi
1367
İLK HİBE TESLİM ALINDI
banner12

Konuya ilişkin açıklamasını Belediyenin sosyal medya hesabından paylaşan Başkan Yıldız, Dereçinelilere yaptığı bilgilendirmede şu ifadelere yer verdi:

“Dereçine Belediyesi de her belediye gibi Türkiye Belediyeler Birliği üyesidir. Bu sebeple her ay aidat kesilir ve birlik de belediyeleri destekler. Daha önce hiç hibe almamış bir belediye olduğumuzdan yaptığımız girişim sonucu hibe kamyonumuz belediyemize teslim edilmiştir. Kamyonun sahibi ve hak edeni Dereçine halkıdır.”

Dereçine Belediye Başkanı Yıldız; kamyonun hibesinde vesile ve destek olan CHP Yerel Yönetimlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Seyit Torun, CHP Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal, Türkiye Belediyeler Birliği Başkanı Fatma Şahin, Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Birol Ekici, Destek Şube Müdürü İbrahim Azak ve İç Anadolu Belediyeler Birliği ile Encümen Üyelerine teşekkür etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
24
parçalı az bulutlu