banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

İLK GERİ DÖNÜŞÜM ATIKLARI TESLİM ALINDI

Akşehir Belediyesi’nin Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek başlattığı ödüllü geri dönüşüm projesi kapsamında ilk geri dönüşüm atıklarının teslim alındığı bildirildi.

GÜNDEM 29.09.2021, 00:08 28.09.2021, 17:51 Haber Merkezi
555
İLK GERİ DÖNÜŞÜM ATIKLARI TESLİM ALINDI
banner12

Proje kapsamında; geri dönüşebilen atıklar, uygulamayı telefonuna indirerek ilk bildirimde bulunan Mehmet Han Sayın’ın evinden Akşehir Belediyesi ekiplerince tutanakla teslim alındı. Yarenler Mahallesi Mumcu Sokak’ta ikamet etmekte olan Mehmet Han Sayın’dan teslim alınan 11,5 kg kağıt ve 5 kg atık pil, kendisine bin 287 puan kazandırdı. Duyarlı vatandaşımız dilerse Akşehir Belediyesi Temizlik İşleri Müdürlüğü’ne giderek puanlarını promosyona çevirebilecek ya da teslim edeceği başka atıklar ile puanını yükselterek daha büyük promosyonlardan yararlanabilecek.

Proje kapsamında uygulama üzerinden ilk bildirimde bulunan ve geri dönüşüm atıklarını teslim eden Mehmet Han Sayın’a teşekkür eden Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya; “Akşehir Belediyesi olarak başlattığımız Atmatıkla Projemiz Türkiye’de ilk olan bir proje ve bu projemiz kapsamındaki ilk bildirim de Mehmet Han Sayın isimli hemşehrimiz tarafından yapılmıştır. Kendisine teşekkür ediyoruz. İnanıyoruz ki projemiz kapsamında tüm değerli hemşehrilerimiz bu uygulamayı kullanıp bildirimde bulunacak, bu sayede hem çevreye duyarlı olup ekonomiye katkı sağlayacaklar hem de geri dönüşebilen atıklardan kazandıkları puanlar ile çeşitli promosyonları kazanabilmenin keyfini yaşayacaklar” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
-9
kar yağışlı