banner8

banner9

banner28

banner10

İHH VİCDAN HAREKETİ

İnsani Yardım Derneği (İHH) Akşehir Temsilciliği tarafından, 8 Mart 2019 Cuma günü cuma namazına müteakip bir basın açıklaması yapılacağı bildirildi. Suriye zindanlarındaki mahpus kadın ve çocukların özgürlüklerine kavuşmaları için farkındalık oluşturmayı amaçlayan İHH Akşehir Temsilciliği, tüm Akşehirlileri basın açıklaması için Nasreddin Hoca meydanında bir arada olmaya davet etti.

GÜNDEM 08.03.2019, 00:08 08.03.2019, 00:08
18
İHH VİCDAN HAREKETİ
banner12

İnsani Yardım Derneği (İHH) Akşehir Temsilciliği tarafından, 8 Mart 2019 Cuma günü cuma namazına müteakip bir basın açıklaması yapılacağı bildirildi.

Suriye zindanlarındaki mahpus kadın ve çocukların özgürlüklerine kavuşmaları için farkındalık oluşturmayı amaçlayan İHH Akşehir Temsilciliği, tüm Akşehirlileri basın açıklaması için Nasreddin Hoca meydanında bir arada olmaya davet etti.

Suriye’de 7 binden fazla kadın ve çocuğun hapishanelerde her gün işkence gördüğünü belirten İHH’nin etkinliği, başta İstanbul Sultanahmet Meydanı olmak üzere birçok il ve ilçede eş zamanlı olarak gerçekleştirilecek. Derneğin internet sayfasında, konuyla ilgili bir de imza kampanyası yürütülüyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
az bulutlu