banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

'HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR'

Ilgın Kaymakamı Y. Fatih Kadiroğlu; Ilgın Şehit Ali Gümüş İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine destek veren sınıf temsilcilerine Teşekkür Belgesi verdi.

GÜNDEM 28.11.2019, 00:01 28.11.2019, 00:01
25
'HER SINIFIN BİR YETİM KARDEŞİ VAR'
banner12

Ilgın Kaymakamı Y.Fatih Kadiroğlu; Ilgın Şehit Ali Gümüş İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret ederek, “Her Sınıfın Bir Yetim Kardeşi Var” Projesine destek veren sınıf temsilcilerine Teşekkür Belgesi verdi.

Ilgın İlçe Milli Eğitim Müdürü Mustafa Kılınç ve Konya İHH İnsani Yardım Derneği Ilgın Temsilcisi Abdullah Yağcı ile birlikte Şehit Ali Gümüş İmam Hatip Ortaokulunu ziyaret eden Kaymakam Kadiroğlu; Milli Eğitim Bakanlığı, Eğitim-Bir-Sen ve İHH İnsani Yardım Vakfı tarafından ortaklaşa yürütülen projeye destek veren sınıfları kutladı. Kadiroğlu, ziyaret ettiği 7C ve 7E sınıflarının sınıf temsilcilerine Teşekkür Belgelerini de takdim etti.

Belge takdiminde kısa bir konuşma yapan Ilgın Kaymakamı Kadiroğlu; “Yetim kardeşlerinin yüzünü güldürmek, onları bir nebze de olsa mutlu etmek için çaba gösteren, projeye destek veren ve projenin hayata geçirilmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
26
parçalı az bulutlu