banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

“HER ŞEY DEREÇİNE İÇİN”

Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız; geçtiğimiz hafta İstanbul’daki bazı ilçe belediyeleri ile İzmir Büyükşehir Belediyesi’nde temaslarda bulundu.

GÜNDEM 24.01.2022, 00:08 23.01.2022, 18:49 Haber Merkezi
879
“HER ŞEY DEREÇİNE İÇİN”
banner12

Başkan Ömer Yıldız, İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen ile birlikte İstanbul’da Kartal, Kadıköy, Maltepe ve Ataşehir Belediyelerini ziyaret etti. Daha sonra; Dazkırı Belediye Başkanı İsmail Taylan, İhsaniye Belediye Başkanı Tunay Türkmen, Yeşilçiftlik Belediye Başkanı Mehmet Ali Sakal ve Dereçine Belediye Başkanı Ömer Yıldız, İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer ile bir araya geldiler. İzmir’deki görüşme; Büyükşehir Mahalli İdareler Koordinatörlüğü ile Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Afyonkarahisar Milletvekili Burcu Köksal organizasyonuyla gerçekleştirildi.

Temaslarına ilişkin bir açıklamada bulunan Dereçine Belediye Başkanı Yıldız; “Dereçine’nin gelişmesi yönünde çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Tüm temaslarımız, girişimlerimiz, kısacası her şey Dereçine için. Dereçinemizin taleplerine öncülük eden Afyonkarahisar Milletvekilimiz Burcu Köksal’a, bu taleplerin konuşulduğu ve değerlendirildiği görüşmelerin organizasyonu için teşekkür ediyoruz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
parçalı az bulutlu