banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

“HAYIRLI OLSUN ÇELTİK”

Konya Milletvekilleri Orhan Erdem ve Ziya Altunyaldız’ı TBMM’de ziyaret eden Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; Doğalgaz Projesinin, Orhan Erdem’in desteği ile ilçeye kazandırıldığını duyurdu.

GÜNDEM 16.04.2022, 00:07 15.04.2022, 17:34 Haber Merkezi
852
“HAYIRLI OLSUN ÇELTİK”
banner12

AK Parti İlçe Başkanı Hacı Zuhal eşliğinde, Konya Milletvekili Orhan Erdem’i Türkiye Büyük Millet Meclisi’ndeki makamında ziyaret eden Başkan Meşe, Çeltik Belediyesi’nin sosyal medya hesabında paylaşılan açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Bugün ilçemiz adına önemli bir gün oldu. Hepinizin bildiği gibi projelerimiz arasında yer alan “DOĞALGAZ” projemizi, Milletvekilimiz Orhan Erdem’in desteği ile ilçemize kazandırdık. 2022 yılının sonunda çalışmalara başlayacağız. Hayırlı uğurlu olsun.”

İlçeye yapılan yatırımlar ve projeler hakkında yapılan sohbetin ardından Çeltik Belediyesi’nin simgesi olan tarihi caminin filografi tablosunu Erdem’e takdim eden Belediye Başkanı Ali Meşe ve İlçe Başkanı Hacı Zuhal, daha sonra Konya Milletvekili ve TBMM Sanayi, Ticaret, Enerji Tabii Kaynaklar Bilgi ve Teknoloji Komisyonu Başkanı Ziya Altunyaldız’ da yine Meclisdeki makamında ziyaret ederek ilçedeki çalışmalara ilişkin bilgi alışverişinde bulundular.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
18
açık