banner8

banner9

banner10

HALK GÜNLERİ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın

GÜNDEM 13.06.2014, 00:01 13.06.2014, 00:01
12
HALK GÜNLERİ TOPLANTILARI DEVAM EDİYOR
banner12
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın, seçim beyannamesinde sunduğu projelerden bir tanesi olan ‘Halk Günü’ toplantılarının ikincisi, Akşehir Kültür Merkezi’nin alt katında bulunan 2 nolu Sinema Salonu’nda gerçekleştirildi.


Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın şehir dışında olması nedeniyle Halk Günleri toplantısına, Başkan Vekili Yusuf İzzettin Yayla, Belediye Başkan Yardımcıları ile Akşehir Belediyesi Birim Müdürleri katıldı.


Vatandaşların ilgi gösterdiği toplantıda geçtiğimiz hafta yapılan toplantıda ele alınan konular hakkında bilgilendirmeler yapılarak bu haftaki toplantıya katılan vatandaşların dilek, istek ve talepleri dinlendi.


Başkan Vekili Yusuf İzzettin Yayla, yapılan Halk Günleri toplantılarının önemine dikkat çekerek “Toplantıya katılan vatandaşlarımız daha sonraki hafta yapılan toplantıya da katılırlarsa, bizlere ilettikleri konular hakkında yapılan çalışma ve sonuçlarla ilgili kendilerine bilgiler aktaracağız. Bu toplantılarımız sayesinde halkımızla istişare ederek en iyi hizmeti Akşehir’imize sunmak için çalışacağız” diye konuştu.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
açık