banner8

banner9

banner10

HAFIZLIK YATILI KIZ KUR'AN KURSU YARARINA KERMES DÜZENLENDİ

Geliri Hafızlık Yatılı Kız Kur’an Kursu inşaatı yararına kullanılmak üzere Akşehir Müftülüğü başkanlığında

GÜNDEM 13.04.2015, 01:17 13.04.2015, 01:17
6
HAFIZLIK YATILI KIZ KUR'AN KURSU YARARINA KERMES DÜZENLENDİ
banner12
Geliri Hafızlık Yatılı Kız Kur’an Kursu inşaatı yararına kullanılmak üzere Akşehir Müftülüğü başkanlığında, Kur’an Kursu Öğreticileri ve öğrencilerinin katkılarıyla düzenlenen kermes büyük bir coşkuyla açıldı.


İlçe Müftüsü Karabey Özdemir, Hafızlık Yatılı Kız Kur’an Kursumuzun temelinin atıldığını ve inşaatın hızlı bir şekilde devam ettiğini, Kursun Akşehir için hayırlı bir hizmet binası olacağını hatırlattı. Müftü Özdemir, şimdiye kadar ve bundan sonrası için maddi ve manevi anlamda destek veren bütün vatandaşlarımıza, ayrıca kermes yerinin tahsis edilmesi konusunda gayret sarf eden Akşehir Belediye Başkanı Sayın Salih Akkaya ve diğer belediye Personeline teşekkür etti.


            Ayrıca kermes açılışına katılan başta Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin olmak üzere, Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Sayın Mevlüt Yiğit, Daire Amirleri, Din Görevlileri ve vatandaşlara gönülden teşekkür eden Karabey Özdemir, Kermesin 23 Nisan 2015 Perşembe gününe kadar açık kalacağını ifade etti. 


            Kermesin açılış kurdelasını Akşehir Kaymakamı Yalçın Sezgin, Akşehir Belediye Başkan Yardımcısı Mevlüt Yiğit ve Müftü Karabey Özdemir  birlikte kesti.


 


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner27
13
açık