banner8

banner9

banner28

banner10

HAFIZLIK ÖĞRENCİLERİ REGAİP KANDİLİ PROGRAMI DÜZENLEDİ

İlçemizde yeni yerinde hizmet ve faaliyetlerine devam eden Fatih Yatılı Erkek Kur'an Kursu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Regaip Kandili Programı

GÜNDEM 24.03.2018, 07:50 24.03.2018, 07:50
13
HAFIZLIK ÖĞRENCİLERİ REGAİP KANDİLİ PROGRAMI DÜZENLEDİ
banner12
İlçemizde yeni yerinde hizmet ve faaliyetlerine devam eden Fatih Yatılı Erkek Kur'an Kursu öğrencilerinin hazırlamış olduğu Regaip Kandili Programı, Çakıllar Mahallesi Yukarı Camii'nde icra edildi.

Hocalarının nezaretinde tümünü kurs öğrencilerinin hazırlayıp sunduğu program Çakıllar Mahallesinde bir ilkin yaşanmasına vesile oldu. Program yatsı namazı öncesinde vaaz ile başladı.Yatsı namazına müteakip hafızlık projesi 6.sınıf öğrencilerinin okudukları Kur'an tilaveti ile başlayan program, ilahi korosunun söylediği birbirinden güzel ilahilerle devam etti. Öğrencilerimizin gecenin anlam ve önemini belirten hadisler, Mevlid- i Şerif, ilahiler ve hafızlık projesi 5.sınıf öğrencilerimizin okuduğu Kur'an tilavetinin ardından yine öğrencilerimizin yaptığı dua ile sona erdi. Fatih Yatılı Erkek Kuran Kursu yöneticisi Muhammet Amuce değişik zamanlarda kurs öğrencilerinin yine böyle programlarla halkımızla buluşmaya devam edeceklerini belirtti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
hafif yağmur