banner8

banner9

banner28

banner10

'GENÇLERİN SORUNLARI DİNLENMİYOR'

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman’ın Konya’daki üniversite topluluklarıyla online olarak bir araya geldiği toplantıda ağırlıklı olarak topluluk, kulüp ve dernek başkanlarının düşünceleri, sorunları ve sorularına yer verildi. “Türkiye Siyasetinde Gençliğin Yeri” başlıklı toplantıya Selçuk, Necmettin Erbakan ve Konya Teknik Üniversitelerinden 25 farklı topluluk, kulüp ve dernek başkanı katıldı.

GÜNDEM 22.05.2020, 00:08 22.05.2020, 00:08
7
'GENÇLERİN SORUNLARI DİNLENMİYOR'
banner12

Saadet Partisi Konya Milletvekili ve Gençlik Kolları Genel Başkanı Abdulkadir Karaduman’ın Konya’daki üniversite topluluklarıyla online olarak bir araya geldiği toplantıda ağırlıklı olarak topluluk, kulüp ve dernek başkanlarının düşünceleri, sorunları ve sorularına yer verildi.

“Türkiye Siyasetinde Gençliğin Yeri” başlıklı toplantıya Selçuk, Necmettin Erbakan ve Konya Teknik Üniversitelerinden 25 farklı topluluk, kulüp ve dernek başkanı katıldı. Günümüzde hemen hemen hiçbir kurumun veya yöneticinin gençleri dinlemediğini, onların sorunlarıyla ilgilenmediğini belirten Karaduman; “Gençlerin sorunlarını kimse dinlemiyor. Biz Saadet Partisi olarak siyasi söylemlerimizi, eylemlerimizi ve tutumlarımızı gençlere göre şekillendiriyoruz. Gençlerimizin sorunlarını dinleyip çözüm önerilerimizi ortaya atıyoruz. Yeri geldiği zaman bu sorunları Meclis gündemine taşıyoruz. Ben de bir gencim ve üniversitede yüksek lisans eğitimime devam ediyorum, gençlerin sorunlarını yakından görüyor ve takip ediyorum” dedi.

Program tüm topluluk, kulüp ve dernek başkanlarının konuşmalarının ardından sona erdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
parçalı bulutlu