banner8

banner9

banner28

banner10

FİNAL'DEN HUZUR EVİNE ANLAMLI ZİYARET

Özel Akşehir Final Okulları Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Yaşlı Bakım ve Huzur Evindeki kadınları ziyaret ederek karanfil dağıttılar. Ortaokul Müdürü Fatma Buse Kaçar ziyarette yaptığı konuşmada; "8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Yaşlı Bakım ve Huzur Evini ziyarete geldik.

GÜNDEM 09.03.2019, 00:04 09.03.2019, 00:04
12
FİNAL'DEN HUZUR EVİNE ANLAMLI ZİYARET
banner12

Özel Akşehir Final Okulları Müdürleri ve Okul Aile Birliği Başkanları, 8 Mart Dünya Kadınlar Günü dolayısıyla Yaşlı Bakım ve Huzur Evindeki kadınları ziyaret ederek karanfil dağıttılar.

Ortaokul Müdürü Fatma Buse Kaçar ziyarette yaptığı konuşmada; "8 Mart Dünya Kadınlar Günü kapsamında Yaşlı Bakım ve Huzur Evini ziyarete geldik. Burada bulunan kadınları ziyaret ederek karanfil dağıttık. Amacımız huzur evinde yaşayan kadınlarımızı da unutmadığımızı göstermek. Kadınlarımızın yüzünü biraz güldürebildiysek, onları biraz mutlu edebildiysek ne mutlu bize. Her kadının sevgiye, ilgiye ihtiyacı var. Biz de bir nebze dahi olsa onları mutlu etmek adına buraya geldik. Ayrıca bize gösterdikleri yakın ilgiden dolayı Huzurevi Müdürümüz Fahri Çavdar ve tüm çalışanlara teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
2
açık