banner8

banner9

banner28

banner10

FİNAL, HAMİ PROJESİNDE 6 OKUL BELİRLEDİ

Final Okulları, resmi ve özel okulların etkileşimini artırmak amacıyla hazırlanan Hami Projesi kapsamında 6 okulu, Kardeş Okul olarak belirledi. Hami Projesi; resmi ve özel okulların etkileşimini artırarak öğrencilerin, akademik başarı ve sosyal becerilerinin geliştirilmesini sağlamayı hedefliyor.

GÜNDEM 01.03.2019, 00:04 01.03.2019, 00:04
16
FİNAL, HAMİ PROJESİNDE 6 OKUL BELİRLEDİ
banner12

Final Okulları, resmi ve özel okulların etkileşimini artırmak amacıyla hazırlanan Hami Projesi kapsamında 6 okulu, Kardeş Okul olarak belirledi.

Hami Projesi; resmi ve özel okulların etkileşimini artırarak öğrencilerin, akademik başarı ve sosyal becerilerinin geliştirilmesini sağlamayı hedefliyor. Proje, Hami Okulların; belirledikleri kardeş okulların öğrencilerini laboratuvar vb. imkanlardan faydalandırmaları ve her iki okul öğrencilerinin ortak sosyal aktivitelere katılması gibi etkinlikleri içeriyor. Bu kapsamda Final Okulları tarafından belirlenen Kardeş Okullar şöyle:

Özel Akşehir Final İlkokulu Kardeş Okulları: Yıldırım İlkokulu, Çakıllar İlkokulu,
Özel Akşehir Final Ortaokulu Kardeş Okulları: Atatürk Ortaokulu, Çamlı Şehit Soylu Ortaokulu,
Özel Akşehir Final Anadolu Lisesi Kardeş Okulu: Seyyit Mahmut Hayrani Anadolu Lisesi,
Özel Akşehir Final Fen Lisesi Kardeş Okulu: Hacı Sıddıka Baysal Fen Lisesi.


Kardeş Okulların Müdürleri ile bir araya gelerek iş birliği protokolüne imza atan Final Okulları yöneticileri, her türlü yardım ve destek konusunda ellerinden geleni yapacaklarını vurguladılar.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı az bulutlu