banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

“EVLİLİĞE BAKIŞ AÇIMIZ DEĞİŞTİ”

Akşehir Müftülüğü tarafından düzenlenen Evliliğe İlk Adım Seminerinin ilkini tamamlayan 14 çifte sertifikaları, düzenlenen programla teslim edildi.

GÜNDEM 22.02.2022, 00:08 21.02.2022, 18:25 Haber Merkezi
1254
“EVLİLİĞE BAKIŞ AÇIMIZ DEĞİŞTİ”
banner12

Ailenin kurulurken sağlam temeller üzerine inşa edilmesi, kurulan ailelerin güçlendirilmesi ve huzurlu bir şekilde devamının sağlanması için yapılan çalışmalar çerçevesinde, evliliğe adım atacak ya da yeni evli çiftlere yönelik olarak düzenlenen seminerin ilkine katılan 14 çift için düzenlenen sertifika programı, geçtiğimiz Pazar günü Kevser Köksal Kız Kur’an Kursunda gerçekleştirildi.

Akşehir Müftüsü Ahmet Müjdeci’nin açış konuşmasıyla başlayan programda sertifikalarını alan katılımcılar; seminer sayesinde evliliğe bakış açılarının değiştiğini belirterek tüm genç çiftlere bu seminere katılmalarını tavsiye ettiler. Program, katılımcılara verilen ikramın ardından sona erdi.

Sevgi, merhamet, adalet ve emanet bilinci gibi aileyi ayakta tutan değerler hususunda Kur’an ve sünnet ışığında bilgi vermek amacıyla düzenlenen seminerin ikincisinin de dün itibariyle başladığı öğrenildi.  

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
12
açık