banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ESNAFA ZİYARET, İŞÇİLERE KUTLAMA

Tam Kapanma Tedbirleri Genelgesi kapsamında gerçekleştirilen denetimlere katılan Çeltik Kaymakamı Yusuf Beran Vuran, sanayi esnafını da ziyaret ederek çalışan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

GÜNDEM 03.05.2021, 00:06 02.05.2021, 15:49 Haber Merkezi
1568
ESNAFA ZİYARET, İŞÇİLERE KUTLAMA
banner12

Denetimde esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek maske, mesafe ve temizlik kurallarına uyulması gerektiği konusunda hatırlatmalarda bulunan Kaymakam Vuran; “Kritik bir süreçten geçiyoruz. Bizler önlemlerimizi almazsak yapılan, ortaya konan tüm çabalar boşa gidebilir. Vatandaşlarımız maske kullanımına ve sosyal mesafeye dikkat etmeli, hijyen konusunda duyarlı olmalıdır. Ayrıca tam kapanma süreci olan 17 günü kurallara uyarak evlerimizde geçirirsek, Ramazan Bayramı’ndan sağlıklı ve huzurlu bir şekilde çıkabiliriz. Şimdiden tüm hemşehrilerimin Ramazan Bayramı’nı en kalbi duygularla tebrik ediyor; sağlık ve mutluluk içinde, nice huzurlu günlere hep birlikte ulaşmayı temenni ediyorum” şeklinde konuştu.

Esnafın talep ve sıkıntılarını da dinleyen Çeltik Kaymakamı Vuran; “Küçük ölçekli işletmelerimiz ve esnaflarımız; hem yaptıkları üretimlerle hem de oluşturdukları istihdamla ekonomimizin can damarıdır. Sanayi esnafımız gerçek emekçilerimizdir. Onların karşılaştığı sorunları, sıkıntıları gidermek, taleplerini yerine getirmek, bizim öncelikli görevimizdir” derken, işyerlerinde çalışan işçilerin 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’nü kutladı.

Kaymakam Yusuf Beran Vuran’a denetim ve ziyaretlerinde; Yazı İşleri Müdürü Mustafa Kaçmaz ve İlçe Emniyet Amiri Olcay Yıldırım ile Çeltik Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Osman Akgül eşlik etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
28
açık