banner8

banner9

banner28

banner10

ERTELENEN MECLİS 17 MAYIS’TA TOPLANACAK

Tam kapanma kararı nedeniyle tarihi 17 Mayıs 2021 Pazartesi gününe ertelenen Akşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı toplantısı, saat 17:00’da Akşehir Kültür Merkezi’nde 8 maddeden oluşan gündemle gerçekleştirilecek.

GÜNDEM 12.05.2021, 00:12 11.05.2021, 16:57 Haber Merkezi
407
ERTELENEN MECLİS 17 MAYIS’TA TOPLANACAK
banner12

Mayıs ayı gündemine göre, Meclis toplantısında görüşülecek ve oylanacak teklifler şöyle sıralanıyor:

*2020 Mali Yılı Kesin Hesabının görüşülmesine dair Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Akşehir Belediyesi’nin ortak olduğu Şehr-i Beyza İç ve Dış Tic. A.Ş.’ne temsilci seçilmesine dair Mali Hizmetler Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Ucuzluk Mahallesi’nde bulunan taşınmazdaki Belediye hissesinin satışına dair Emlak ve İstimlak Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Ucuzluk Mahallesi’nde bulunan 5 parseldeki taşınmazlarda plan değişikliğine dair İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Yarenler Mahallesi’nde bulunan bir taşınmazda “Sokak Hayvanları Geçici Bakımevi ve Rehabilitasyon Merkezi” yapılmasına yönelik imar planı değişikliğine dair İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Belediyenin ihtiyaç olan birimlerinde istihdam edilmek üzere personel alımında kullanılmak üzere sınıfı, unvanı, derecesi ve adedi gösterilen kadroların iptal ve ihdasına dair İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Belediyenin ihtiyaç olan birimlerinde istihdam edilmek üzere personel alımında kullanılmak üzere sınıfı, unvanı, derecesi ve adedi gösterilen kadroların ihdas edilmesine dair İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne ait teklif.

*2021 yılı içerisinde Tam Zamanlı Sözleşmeli Personel pozisyonunda ihtiyaç doğrultusunda çalıştırılması düşünülen sözleşmeli personele ödenecek net sözleşme ücretlerinin belirlenmesine dair İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü’ne ait teklif.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık