banner8

banner9

banner10

ERMENİ YALANINI ve KÖTÜYE KULLANILMASINI BOŞA ÇIKARMAK İÇİN; HAZIRLIKLI OLMALIYDIK!

Her yıl aynı günlerde, milletimize ve devletimize karşı uydurulmuş iftiraların tekrarlanarak; kampanyalarla, sözlü-yazılı hatta silahlı saldırılar düzenlendiği biliniyordu.

GÜNDEM 21.04.2015, 07:05 21.04.2015, 07:05
0
ERMENİ YALANINI ve KÖTÜYE KULLANILMASINI BOŞA ÇIKARMAK İÇİN;   HAZIRLIKLI OLMALIYDIK!
banner12

Her yıl aynı günlerde, milletimize ve devletimize karşı uydurulmuş iftiraların tekrarlanarak; kampanyalarla, sözlü-yazılı hatta silahlı saldırılar düzenlendiği biliniyordu. Bu iftira ve suçlama kampanyasının yaklaştığı günlerde; karşı tedbirler almak yetkililerin göreviydi!


ASIRLARCA SÜREN YAĞMACI VE KATLİAMCI hAÇLI SEFERLERİNİ; PAPALIK YÖNETİYORDU. ŞİMDİKİ PAPANIN DA O YOLDA YÜRÜYECEĞİ BELLİYDİ.


1-Fiilen (de fakto) yönetimin de başında görünen; tüm yetkileri, elinde tutan sayın cumhurbaşkanı, milletin parasıyla inşa ettirdiği ruhsatsız olduğu ısrarla yazılıp (kaçak Saray) denilen sarayına, çoğu yoksul olan halkımızın paralarıyla;ithal altın bardaklar ve altın kaplı diğer yemek takımları ve milletçe bilmediğimiz konforları doldurmaya ara verip; konudaki uzmanları yanına alarak dünyadaki bütün meslektaşlarıyla buluşmalı; "Yaklaşan günde Ermeni iftiralarına alet olmamaları için" onları ikna etmeliydi. Pazarlıklar bile yapmalıydı!


"Bu iftiralara alet olurlarsa; bizim de gerektiğinde ve yeri geldiğinde;


*Onlara atılacak iftiralara, yandaş olmak durumunda kalacağımızı...


*Bize karşı takınılacak tavırlara, seyirci kalmayacağımızı ve yapılacak iftiralara karşı; kesinlikle yanıt vereceğimizi" onlara söylemeliydi.


Anayasamızda Cumhurbaşkanlığı, partiler üstü ve tarafsız olarak  dizayn edilmiştir. Milli birlik ve bütünlüğün sağlanması için; böyle tarafsız bir devlet liderine ihtiyaç Vardır.  Böyle bir tarafsızlığa ihtiyaç olduğu da; içine düştüğümüz zararlı kaos ortamından dolayı; iyice anlaşılmıştır.


1-Cumhurbaşkanı yasalarımıza göre; partilerden birinin genel başkanı gibi davranamaz. Halktan, genel başkanı gibi davrandığı partiye; "Dört yüz milletvekili kazandırmalarını" da isteyemez!


***


2-*Yasalara göre de olsa... Fiilen daha üstteki tarafından buna olanak tanınmasa da; yönetimin başı ve en üst görevlisi olan BAŞBAKANDIR!


Sayın başbakan da; her yıl tekrarlandığı günler belli olan ve bize karşı utanmadan düşmanca ve ahlaksızca sürdürülen Ermeni soykırımı yalanlarına katılmamaları için; Batılıları ikna etmeli ve onlardan söz almalıydı.


iNŞA ALLAH, BUNDAN SONRAKİ YILLARDA BÖYLE HAZIRLIKLAR ÖNCEDEN YAPILIR; GEREKLİ ÖNLEMLER DE ALINIR.   AMİN!


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
22
parçalı bulutlu