banner8

banner9

banner28

banner10

EĞİTİMCİLERDEN KAN BAĞIŞI

Türk Kızılayı Akşehir Şubesi tarafından planlanan kan bağışı kampanyasına, Akşehir ve Tuzlukçu ilçeleri okul müdürleri ve öğretmenleri yoğun katılım sağladılar. Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.

GÜNDEM 16.05.2020, 00:08 16.05.2020, 00:08
16
EĞİTİMCİLERDEN KAN BAĞIŞI
banner12

Türk Kızılayı Akşehir Şubesi tarafından planlanan kan bağışı kampanyasına, Akşehir ve Tuzlukçu ilçeleri okul müdürleri ve öğretmenleri yoğun katılım sağladılar.

Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, Şube Müdürleri, Okul Müdürleri ve öğretmenler, Akşehir Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilen kampanyaya katılarak kan bağışında bulundular. Türk Kızılayı Akşehir Şube Başkanı Yalın Sümer’e yaptığı çalışmalardan dolayı teşekkür eden Topaloğlu, Milli Eğitim camiası olarak her zaman destek olacaklarını belirtti.

Tuzlukçu İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Seyfettin Göktaş, Mimar Sinan İlkokulu Müdürü Erdinç Makas ve Müdür Yardımcısı Ali Tanrıöver ile Tuzlukçu Ortaokulu Müdür Yardımcısı M. Gökhan Ataseven ve Sosyal Bilgiler öğretmeni Halil Dilber de Akşehir Kültür Merkezi’nde düzenlenen kampanyaya katılarak kan bağışında bulundular.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
az bulutlu