banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

“DAĞLARIN BÜYÜSÜ”

Akşehir Aktif Dağcılık Eğitim Merkezi Gençlik Spor Kulübü (AKADEMİK) tarafından hazırlanan “Dağların Büyüsü: Dağların Gizemli Doğasında Yolculuk” isimli dergi, yayın hayatına başladı.

GÜNDEM 31.03.2021, 00:07 30.03.2021, 16:48 Haber Merkezi
826
“DAĞLARIN BÜYÜSÜ”
banner12

Neredeyse her alanda her konuyu içeren dergilerin ülkemizde de yayınlarını sürdürdüğünü ve özellikle batı ülkelerinde dergilerin, sosyal medya ve görsel iletişim araçlarından daha etkili olarak kullanıldığını hatırlatan AKADEMİK Yönetimi, amaçlarını; öğrencilere cep telefonlarının yanına birer dergi sunmak olarak açıkladı.

Kulüp tarafından gerçekleştirilen, gönüllülerden oluşan arama kurtarma birimleri oluşturmak vb. sosyal çalışmaları daha geniş kitlelere yaymayı, diğer taraftan da tecrübeleri ve görsel güzellikleri paylaşmayı hedefleyen dergi, 6 aylık dönemlerde olmak üzere yılda 2 kez Akşehirlilerle buluşacak.

Akşehir’deki firmaların da sponsor olarak destek verdiği derginin ilk sayısında kulübün aktiviteleri ve sosyal projeleri tanıtılırken, kulübün kurulmasında büyük emeği olan ve önemli sorumluluklar üstlenen rahmetli Ekrem Kurt da anıldı.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
açık