banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

ÇUMRA ŞEKER’DE İFTAR COŞKUSU

Konya Şeker’in bu Ramazan ayındaki ilk iftar yemeği; PANKOBİRLİK Genel Başkanı ve Pancar Ekicileri Kooperatifi Başkanı Ramazan Erkoyuncu ve 3 binin üzerinde çalışanın katılımıyla Çumra Kampüsünde gerçekleştirildi.

GÜNDEM 20.04.2022, 00:07 19.04.2022, 16:48 Haber Merkezi
513
ÇUMRA ŞEKER’DE İFTAR COŞKUSU
banner12

İftar programında; Çumra Şeker Fabrikası, Atıştırmalık, Yem Fabrikası, Un Fabrikası başta olmak üzere Çumra Kampüsünde bulunan tesislerde çalışan personelin yanı sıra Konya Pancar Ekicileri Kooperatifi ve Anadolu Birlik Holding üst düzey yöneticileri de hazır bulundu.

Konuya ilişkin açıklamada; “Ramazan-ı Şerif’in huzur, barış ve kardeşlik iklimini doyasıya teneffüs eden Konya Şeker ailesi, bir arada olmanın mutluluğunu bir kez daha yaşadı ve dua ederek hep birlikte iftar açtı. Personelin yoğun ilgi gösterdiği iftar programında Başkan Ramazan Erkoyuncu da işçilerle aynı masayı paylaştı” ifadelerine yer verildi.

Programda yaptığı konuşmada, ülkenin gıda devlerinden Konya Şeker ailesinin güçlü bir şekilde geleceğe yürüdüğünü ifade eden Başkan Erkoyuncu; “Çok güzel günler göreceğiz inşallah. Özellikle gıda grubunda büyüyeceğiz. Bizim bildiğimiz bir yer vardır; tarım ve gıda. Bugün çok klasik ve ezber haline geldi ama bütün dünyada pandemi ve arkasından da Rusya-Ukrayna Savaşı şunu gösterdi; gıda bu dünyada insanoğlu için olmazsa olmaz bir sektördür. Onun için biz, gıda bölümünde gelecekte çok iyi şeyler yapacağız. Bu kurumlar; değil ülkede bütün dünyada örnek teşkil edecek modernlikte, sağlıkta, düzende kurumlar. Bütün mesele bu kurumları sağlıklı çalıştırabilmektir. Sizden hassaten rica ediyorum; iyi çalışın, iyi gözetin. Dikkatli ve samimi davranırsak gelecekte iyi şeylerin olacağına inanıyorum” dedi.

Konya Şeker’in iftar programları; 22 Nisan 2022 Cuma günü Panagro Kampüsünde, 25 Nisan 2022 Pazartesi günü ise Altınekin Kampüsünde devam edecek.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
12
açık