banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

ÇOCUK MÜZİKALİ AKŞEHİR'DE!

KONYA BÜYÜKŞEHİR BELEDİYESİ ŞEHİR TİYATROSU'NUN ÇOCUK OYUNLARINDAN OLAN VE KONYA'DA SAHNELENDİĞİNDE ÇOCUKLAR TARAFINDAN YOĞUN İLGİ GÖREN MÜZİKAL TÜRÜNDEKİ "KÜÇÜK KARA BALIK" ADLI TİYATRO OYUNU İLÇELERDE DE ÇOCUKLARLA BULUŞUYOR. (İHA/KONYA-İHA) Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu'nun çocuk oyunlarından olan ve Konya'da sahnelendiğinde çocuklar tarafından yoğun ilgi gören müzikal türündeki "Küçük Kara Balık" adlı tiyatro oyunu ilçelerde de çocuklarla buluşuyor.

GÜNDEM 13.12.2019, 00:07 13.12.2019, 00:07
21
ÇOCUK MÜZİKALİ AKŞEHİR'DE!
banner12

Konya Büyükşehir Belediyesi Şehir Tiyatrosu tarafından sahnelenen “Küçük Kara Balık” adlı müzikal oyun, Akşehirli çocuklarla buluşuyor.

Şehir Tiyatrosu’nun ilçeleri kapsayan turnesi, oyunun Ereğli’de sahnelenmesiyle başladı. İranlı yazar Samed Behrengi’ye ait eserden uyarlanan müzikal çocuk oyunu, Karapınar’ın ardından 16-17 Aralık 2019 tarihlerinde de Akşehir’de çocuklarla buluşacak. Turne, oyunun Beyşehir’de sahnelenmesiyle sona erecek.

Yönetmenliğini Çağatay Çiftçi’nin üstlendiği oyunda; annesi ile beraber bir derede yaşayan ve yaşadığı yerin dışındaki dünyayı oldukça merak ederek uzun bir yolculuğa çıkan küçük bir balığın maceraları konu ediliyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
19
açık