banner8

banner9

banner28

banner10

CHP'NİN AĞIR TOPLARI GELİYOR!

CHP Akşehir Seçim Bürosunun açılışı, 27 Şubat 2019 Çarşamba günü (yarın) CHP Gurup Başkan Vekili Özgür Özel, Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ve Afyon Milletvekili Burcu Köksal tarafından yapılacak. Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada;Selçuk Mahallesi eski Sümerbank yanında yer alan büronun saat 17:00’de gerçekleştirilecek olan açılışında, Belediye Meclis Üyesi adaylarının da tanıtılacağı belirtildi.

GÜNDEM 26.02.2019, 00:25 26.02.2019, 00:25
25
CHP'NİN AĞIR TOPLARI GELİYOR!
banner12

CHP Akşehir Seçim Bürosunun açılışı, 27 Şubat 2019 Çarşamba günü (yarın) CHP Gurup Başkan Vekili Özgür Özel, Konya Milletvekili Abdüllatif Şener ve Afyon Milletvekili Burcu Köksal tarafından yapılacak.

Cumhuriyet Halk Partisi Akşehir İlçe Başkanlığından yapılan açıklamada;Selçuk Mahallesi eski Sümerbank yanında yer alan büronun saat 17:00’de gerçekleştirilecek olan açılışında, Belediye Meclis Üyesi adaylarının da tanıtılacağı belirtildi.

Seçim çalışmalarına esnaf ziyaretleriyle devam eden CHP Akşehir Belediye Başkan Adayı Eyüp Oyan;Seçim Bürosu açılışı öncesinde, nasıl bir Akşehir hedeflediklerine dair açıklamalarda bulundu. ‘Martın Sonu Baharı Halkımızla Yaşamak İçin Varız’ diyen Oyan, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

‘’Sorunlarımızı biliyoruz.Dağ gibi ama bu bizi korkutmuyor. Aksine çalışmalarımız için enerji veriyor.Siz halkımıza; üretim öncelikli ve güçlü bir ekonomik canlanma programı, eğitimde ve kültürde eski Akşehir başarısı, sosyal yaşamı kültürle özdeşleştirerek kentimizi kültür merkezine dönüştürme, sağlıklı alt yapı, yolların göl olmadığı, suların ikide bir kesilmediği, akışkan bir trafik yapılanması olan, park sorununun yaşanmadığı, yeşil alanlarla halkın nefes aldığı, sokaklarında ve çarşılarında güler yüzlü insanların olduğu, yardıma muhtaç insanların yarınlarından endişe etmediği, geleceğimiz olan çocuklarımızın bakımı ve eğitimi için kreşlerin, okulların bulunduğu, her yaşta ve her dalda sporun yapılabildiği alanların ve spor salonlarının olduğu, öğrencilerimizin Milli Eğitimle işbirliği yapan kurumlarla sınava hazırlandığı, stresli değil sağlıklı,saygılı, Şehrimizin Simgesi olan Nasreddin Hocamıza yakışır hoşgörülü ve güler yüzlü bir AKŞEHİR sözü veriyoruz.’’


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
0
hafif kar yağışlı