banner8

banner9

banner10

'ÇEVRE İÇİNSE EĞER, GERİ DÖNÜŞÜME DEĞER'

Akşehir Atatürk Ortaokulu; kullanılmış ders kitabı ve defter gibi geri dönüşümle değerlendirilebilecek atık kağıtların toplanması için bir kampanya başlattı. Okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul, lise ve açıköğretim öğrencilerinin kullanmış oldukları ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve defterler, ders yılı bitimlerinde İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri koordinasyonunda ve gönüllülük esasına göre okul müdürlüklerince toplanarak, okul aile birliklerince atık kağıt olarak değerlendiriliyor.

GÜNDEM 05.06.2020, 00:12 05.06.2020, 00:12
6
'ÇEVRE İÇİNSE EĞER, GERİ DÖNÜŞÜME DEĞER'
banner12

Akşehir Atatürk Ortaokulu; kullanılmış ders kitabı ve defter gibi geri dönüşümle değerlendirilebilecek atık kağıtların toplanması için bir kampanya başlattı.

Okul öncesi eğitim, ilkokul, ortaokul, lise ve açıköğretim öğrencilerinin kullanmış oldukları ders kitabı, öğrenci çalışma kitabı ve defterler, ders yılı bitimlerinde İl/İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri koordinasyonunda ve gönüllülük esasına göre okul müdürlüklerince toplanarak, okul aile birliklerince atık kağıt olarak değerlendiriliyor. Bu kapsamda “Çevre içinse eğer, geri dönüşüme değer” sloganıyla bir kampanya başlatan Atatürk Ortaokulu Müdürlüğü, veli ve öğrencileri destek olmaya çağırdı.

Atık kağıt olarak değerlendirilen kitap, defter vb. hafta içi her gün 09:00-16:00 saatleri arasında okul binasında teslim edilebilecek.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner27
22
açık