banner8

banner9

banner28

banner10

ÇELTİK'TE SU TAKVİYESİ

Yaz aylarında ilçe nüfusunun artmasına paralel olarak artan su ihtiyacının karşılanması için ilave su kuyuları açılarak su hatları başlatıldı. İlçede nüfusun artmasıyla bazı bölgelerde su sıkıntısı yaşandığı için Konya Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalarla ilave su kuyuları açılarak su hatları başlatıldığını belirten Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; çalışmaların hızla devam ettiğini ve yeni kaynakların en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.

GÜNDEM 01.07.2020, 00:06 01.07.2020, 00:06
9
ÇELTİK'TE SU TAKVİYESİ
banner12

Yaz aylarında ilçe nüfusunun artmasına paralel olarak artan su ihtiyacının karşılanması için ilave su kuyuları açılarak su hatları başlatıldı.

İlçede nüfusun artmasıyla bazı bölgelerde su sıkıntısı yaşandığı için Konya Büyükşehir Belediyesi ve KOSKİ Genel Müdürlüğü’nün yaptığı çalışmalarla ilave su kuyuları açılarak su hatları başlatıldığını belirten Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe; çalışmaların hızla devam ettiğini ve yeni kaynakların en kısa zamanda vatandaşların hizmetine sunulacağını kaydetti.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
açık