banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

ÇELTİK VE YUNAK’TA VATANDAŞLARLA BULUŞTU

Çeltik ve Yunak’a bağlı mahallelerde muhtarlar ve vatandaşlarla bir araya gelen Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Uğur İbrahim Altay, görüş ve talepleri dinlediği ziyaretler sırasında çocuklarla da yakından ilgilendi.

GÜNDEM 11.12.2021, 00:09 10.12.2021, 17:18 Haber Merkezi
503
ÇELTİK VE YUNAK’TA VATANDAŞLARLA BULUŞTU
banner12

Büyükşehir Belediye Başkanı Altay, mahalle ziyaretleri kapsamında ilk olarak; AK Parti İl Yönetim Kurulu Üyesi Yusuf Kahraman, Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe ve AK Parti İlçe Başkanı Hacı Zuhal ile birlikte ilçeye bağlı Gökpınar ve Küçükhasan Mahallelerini ziyaret etti.

Daha sonra Yunak’a geçen Başkan Altay; Yunak Belediye Başkanı Ali Konak ve AK Parti İlçe Başkanı Cihat Şekeroğlu eşliğinde Sülüklü, Saray, Piribeyli, Koçyazı, Kuzören ve Turgut Mahallerine birer ziyaret gerçekleştirdi.

Konya’nın topyekün kalkınması için ilçe belediyeleri ve parti teşkilatlarıyla uyum ve koordinasyon içerisinde çalıştıklarını ifade eden Altay; “İlçelerimizin ve mahallelerimizin eksiklerini tamamlamak için gece gündüz demeden gayret gösteriyoruz. Bizim en büyük gücümüz ve başarımızın ardındaki güç kuşkusuz hemşehrilerimizle olan birlik ve beraberliğimizdir. Tüm hemşehrilerime ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
26
parçalı bulutlu