banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

ÇELTİK BELEDİYESİ’NDEN İFTAR PROGRAMI

Çeltik Belediye Başkanlığı tarafından düzenlenen iftar programı geniş bir katılımla gerçekleştirilirken,  Konya Milletvekili Orhan Erdem de Belediyenin yeni hizmet binasını ziyaret etti.

GÜNDEM 23.04.2022, 00:06 22.04.2022, 17:48 Haber Merkezi
352
ÇELTİK BELEDİYESİ’NDEN İFTAR PROGRAMI
banner12

Kültür Merkezi’nde düzenlenen iftar programında; Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, AK Parti İlçe Başkanı Hacı Zuhal, MHP İlçe Başkanı Mehmet Ali Demirkazık, önceki dönem Belediye Başkanı Tahsin Zuhal, mevcut ve önceki dönem Belediye Meclis Üyeleri, AK Parti ve MHP ilçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Muhtarlar, STK’lar, Sulama Kooperatifi Başkanları, Mahalle Başkanları ve Gençlik Kolları Yönetimi bir araya geldi.

Pandemi sürecinde yapamadıkları iftar programında birlikte olmanın mutluluğunu yaşadıklarını belirten Başkan Meşe, katılımcılara teşekkür etti.

Erdem’den Ziyaret

AK Parti Konya Milletvekili Orhan Erdem, Çeltik Belediyesi yeni hizmet binasını ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundu. Orhan Erdem’e ziyaretinde AK Parti Genel Merkez Çevre, Şehir ve Kültür Başkan Yardımcısı Eyüp Gökhan Özekin eşlik etti.

Erdem ve Özekin’i, AK Parti İlçe Başkanı Hacı Zuhal ile birlikte ağırlayan Çeltik Belediye Başkanı Ali Meşe, Gökhan Özekin’e ilçenin temsili tarihi cami sembollü filografi tablosunu hediye etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
25
açık