banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

BURAK'IN POLİS OLMA HAYALİ GERÇEK OLDU

Van'ın Erciş ilçesinde yaşayan 27 yaşındaki Ağacan Burak Bel'in polis olma hayali gerçek oldu.

GÜNDEM 17.03.2022, 00:05 17.03.2022, 09:09 Haber Merkezi
1012
BURAK'IN POLİS OLMA HAYALİ GERÇEK OLDU
banner12

Adnan Menderes Mahallesi'nde yaşayan Ağacan Burak Bel, küçük yaşta geçirmiş olduğu ateşli hastalıktan dolayı felç olarak vücudunun büyük bölümünü kullanamaz hale geldi. Burak, televizyonda ve dışarıda gördüğü polislere özenerek polis olma hayali ile yaşadı.

Engelli ailelerine yönelik ziyaretler gerçekleştiren Erciş Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Nuri Mehmetbeyoğlu, Bel ailesine gerçekleştirdiği ziyarette Burak'ın polis olmak istediğini öğrendi.

Burak'ın İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülerek polis üniforması giymesi talimatını veren Kaymakam Mehmetbeyoğlu, Burak'ın polis olma hayalini gerçekleştirdi. Ailesi ile birlikte Erciş Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Burak, İlçe Emniyet Müdürü Süleyman Trak tarafından karşılandı. Burada polis üniforması giydirilen Burak, polis aracına bindirilerek gezdirildi. Bir günlüğüne de olsa polis olan Burak, ailesiyle birlikte unutulmaz anlar yaşadı.

Burak'ın çocukluktan beri polis olmak istediğini belirten annesi Nazlı Bel; "Oğlum, polis araçlarını gördüğü zaman imrenerek bakardı. Ben de polis olmak istiyorum, ben de gitmek istiyorum derdi. Ona, bir gün olacaksın, sen olmasan da kardeşlerin olur diyordum. Oğlum bu duyguyu yaşadı. Çok mutlu oldu. Bizlere bu mutluluğu yaşatan Kaymakam Bey'e ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederiz" dedi

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu