banner8

banner9

banner28

banner10

BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ZİYARET

Haydar Tuna İlkokulu 3-D Sınıfı öğrencileri, Bilim ve Teknoloji Haftası münasebetiyle Akşehir Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ettiler. Öğretmen Yunus Yurt’un, öğrencilerin yaparak-yaşayarak öğrenmesi ve çoklu düşünme yeteneklerinin gelişmesi amacıyla organize ettiği ziyarette Merkez Müdürü Fatih Ataç öğrencilere okulu gezdirdi.

GÜNDEM 11.03.2019, 01:48 11.03.2019, 01:48
14
BİLİM VE SANAT MERKEZİNE ZİYARET
banner12

Haydar Tuna İlkokulu 3-D Sınıfı öğrencileri, Bilim ve Teknoloji Haftası münasebetiyle Akşehir Bilim ve Sanat Merkezini ziyaret ettiler.

Öğretmen Yunus Yurt’un, öğrencilerin yaparak-yaşayarak öğrenmesi ve çoklu düşünme yeteneklerinin gelişmesi amacıyla organize ettiği ziyarette Merkez Müdürü Fatih Ataç öğrencilere okulu gezdirdi.

Ziyaret, üstün yetenekli öğrencilerin yaptıkları çalışmaları izleyen öğrencilerin zihinlerinde yeni ufuklar açılmasına vesile oldu. Yapılan çalışmaları ve yetenek sınıflarını gezen Haydar Tuna İlkokulu öğrencileri, oldukça keyifli vakit geçirdiler. Akşehir Bilim ve Sanat Merkezi Müdürü Fatih Ataç da kurumu gezmeye gelen öğrencilere ikramlarda bulundu.

Akşehir Bilim ve Sanat Merkezi; okul öncesi, ilköğretim ve ortaöğretim çağındaki üstün yetenekli öğrencilerin bireysel yeteneklerinin farkında olmalarını ve kapasitelerini geliştirerek en üst düzeyde kullanmalarını sağlamak amacıyla faaliyet gösteriyor.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
5
açık