banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

banner46

BELEDİYEDEN SICAK YEMEK DESTEĞİ

Akşehir Belediyesi’nin, ilçe genelinde koronavirüs teşhisi konulup evlerinde tedavi gören vatandaşların olduğu hanelere bir kereye mahsus olarak sağladığı sıcak yemek desteği kapsamında Hıdırlık Sofrası tesislerinde hazırlanan yemekler, Belediyenin Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından hastaların evlerine ulaştırılıyor.

GÜNDEM 20.01.2021, 00:15 19.01.2021, 17:18 Haber Merkezi
908
BELEDİYEDEN SICAK YEMEK DESTEĞİ
banner12

Belediye tarafından başlatılan uygulamayla, vatandaşların hastalık telaşı ve moralsizliğinin bir nebze olsun hafifletilmesi hedefleniyor. Belediye Başkanı Salih Akkaya, bugüne kadar 34 hanenin yararlandığı uygulamaya dair açıklamasında şu ifadelere yer verdi:

“Pandemi sürecinde her zaman olduğu gibi vatandaşlarımızın ihtiyaçlarına yanıt vermek adına sıcak yemek dağıtımı yaparak şehrimizde dayanışma ve yardımlaşma ruhunu hakim kılmak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. İlçe Sağlık Müdürlüğümüzden gelen listeler doğrultusunda iç ve dış mahallelerimizde bulunan ve tedavi gören hastalarımızın hanelerine sıcak yemek ulaştırıyoruz. En kısa sürede pandeminin tüm dünyada etkisini kaybederek yok olmasını temenni ediyor, tüm hemşehrilerime maske, mesafe, hijyen tedbirlerini elden bırakmamaları düşüncesiyle sağlıklı günler diliyorum.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
22
açık
.foorer