banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

BELEDİYEDEN HALK EKMEK AÇIKLAMASI

Yarın yapılacak olan Akşehir Belediyesi Ocak ayı Meclis Toplantısı gündemine, “Gelen Evrak” başlığında eklenmesi talep edilen 14 numaralı maddenin metni; “HALK EKMEK FABRİKASI İŞLETMESİNİN KAPATILMASINA DAİR (İŞLETME VE İŞTİRAKLER MD. AİT) TEKLİFİN GÖRÜŞÜLMESİ” şeklindedir. Bu metne dayanılarak yapılan haberimiz sonrasında Akşehir Belediyesi; fabrika işletmesinin sicil numarasının kapatılacağı ancak üretim faaliyetine devam edeceğine dair Akşehirlileri bilgilendirme gereği duymuştur.

GÜNDEM 03.01.2021, 22:54 04.01.2021, 10:48 Haber Merkezi
4165
BELEDİYEDEN HALK EKMEK AÇIKLAMASI
banner12

Belediye tarafından yapılan kamuoyu duyurusu şöyledir:

"Akşehir’imizde halkımızın ucuz, kaliteli ve güvenilir ekmek alabilmesi amacıyla belediyemiz bünyesinde faaliyetini sürdürmekte olan Halk Ekmek Fabrikamız, faaliyetine devam etmektedir.

Belediyemizde daha önce İşletme ve İştirakler Müdürlüğü bünyesinde faaliyet gösteren, halen de, Hıdırlık Sofrası, Takkasızlar Konağı ve Sağlıklı Yaşam Merkezi ( Aqua Park) işletmelerimiz gibi, Belediyemize ait Şehri Beyza Şirketimiz bünyesinde faaliyetine devam etmekte olan Halk Ekmek Fabrikamızın, herhangi bir şekilde kapatılması söz konusu değildir.

İşletme ve İştirakler Müdürlüğümüzün 2021 yılında faaliyetinin son bulması münasebetiyle,  eskiden işletme ve iştirakler Müdürlüğü adına alınmış olan halk ekmek fabrikasının sicil numarası kapatılacaktır.

Şu an Şehri Beyza Şirketimiz bünyesinde faaliyetine devam eden, halkımızı kaliteli, güvenli ve ucuz ekmekle buluşturmayı sürdüren Halk Ekmek Fabrikamız, halkımız İçin temel ihtiyaç maddesi olan ekmeğin piyasa fiyatlarını kontrol edebilme imkanı bakımından da çok önemli bir görev üstlenmektedir.

Bu bakımdan hiç bir zaman kapatılması gibi bir konu gündeme gelmemiştir.

Değerli hemşehrilerimizin bilgisine sunulur."

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık