banner8

banner9

banner28

banner10

BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR

Akşehir Belediyesi Haziran ayı Meclis Toplantısı, bugün saat 18:30’da Akşehir Kültür Merkezi’nde yapılacak.

GÜNDEM 07.06.2021, 00:11 06.06.2021, 18:58 Haber Merkezi
503
BELEDİYE MECLİSİ BUGÜN TOPLANIYOR
banner12

Toplantıda hazır bulunan Meclis üyelerinin tespitinin ardından geçmiş tutanak özetlerinin okunmasıyla başlayacak olan Haziran ayı toplantısının gündemi, şu maddelerden oluşuyor:

*Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü Çalışma Usul ve Esasları Hakkında Yönetmeliğin, “Sosyal Yardım Birimi Sorumlusu ve Diğer Çalışanların Görev ve Sorumlulukları” maddesine fıkra eklenmesine dair Sosyal Yardım İşleri Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Doğal Gaz Şebekesine ait istasyonun imar planına işlenmesine yönelik imar planı değişikliğine dair İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Karabulut Mahallesi’nde bulunan ve imar planında konut alanında kalan bir taşınmazın Cami/Mescid Alanına dönüştürülmesine yönelik imar planı değişikliğine dair İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Yeni Mahalle ile İstasyon ve Yarenler Mahallelerinde bulunan muhtelif alanlarda Trafo Alanı yapımına yönelik imar planı değişikliğine dair İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Karabulut Mahallesi’nde kadastro ekipleriyle birlikte görev yapmak üzere eksik olan 1 bilirkişinin seçilmesine dair İmar ve Şehircilik Müdürlüğü’ne ait teklif.

*Belediye hizmetlerinde kullanılmak üzere 1 çöp toplama aracı alımına dair Destek Hizmetleri Müdürlüğü’ne ait teklif.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
12
parçalı az bulutlu