banner8

banner9

banner28

banner10

BAYRAMDA ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ UNUTULMADI

Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, Belediye Başkanı Salih Akkaya, İlçe Garnizon Komutanı Albay Tolga Yuvalı, İlçe Jandarma Komutanı Binbaşı Serkan Gök, İlçe Müftüsü Ahmet Kardaş ve İlçe Sosyal Hizmetler Müdürü Cemil Uygur ile Akşehir Şehit ve Gazi Aileleri Derneği (AKŞAD) Başkanı İsmail İnce, Ramazan Bayramı dolayısıyla şehit ve gazi ailelerini ziyaret ettiler.  

GÜNDEM 17.05.2021, 00:09 16.05.2021, 18:20 Haber Merkezi
638
BAYRAMDA ŞEHİT VE GAZİ AİLELERİ UNUTULMADI
banner12

Sırasıyla Adsız Mahallesi’nde Şehit Metin Çoban’ın, Yaşarlar Mahallesi’nde Şehit Ruhi Tunç’un ve Yazla Mahallesi’nde Gazi Mehmet Barış’ın ailelerini ziyaret eden heyet; ailelerin bayramını kutlayarak isteklerini dinlediler.

Akşehir Kaymakamı Ahmet Sait Kurnaz, yaptığı açıklamada; “Bu kıymetli topraklarımızın düşman ve hainlerin ellerine geçmemesi için mücadele ettiler. Şehitlerimizin emanetlerine sonuna kadar sahip çıkacak, gazilerimizin de sürekli yanlarında olacağız. Bayramınızı kutluyorum” şeklinde konuştu.

Belediye Başkanı Salih Akkaya da; “Evlatlarınızın yerini tutamasak da devletimizin sizleri her daim hatırladığını göstermek, buruk bayram sevinçlerinizi neşelendirmek amacıyla her bayram olduğu gibi bu bayram da sizleri evlerinizde ziyaret ediyoruz. Elimizden geldiğince destek olarak acılarınızı bir nebze olsun hafifletmeye çalışıyor, Bayramınızı tebrik ediyoruz” dedi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
21
açık