banner8

banner9

banner10

BAŞKAN ve PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya

GÜNDEM 21.07.2014, 00:01 21.07.2014, 00:01
10
BAŞKAN ve PERSONELİ İFTARDA BULUŞTU
banner12
Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi’ndeki personelle düzenlenen iftar yemeğinde bir araya geldi.


Akşehir Aquapark Tesislerinde düzenlenen iftar yemeğine Başkan Salih Akkaya’nın yanı sıra, Belediye Başkan Yardımcıları, Birim Müdürleri, memurlar, işçiler ve taşeron işçiler katıldı.  


Önceki yıllardan farklı olarak taşeron işçi personel ile Akşehir Belediyesi’nden Konya Büyükşehir Belediyesi KOSKİ Müdürlüğüne geçen personelinde davet edildiği iftarda, personel arasındaki birlik, beraberlik ve kaynaşmanın da artması sağlandı.


İftar yemeği öncesi masaları tek tek dolaşan Başkan Akkaya, personelin Ramazan-ı Şerif’ini tebrik ederek hayırlı iftarlar diledi. İftar programında Akşehir Belediyesi Fasıl Grubu tarafından da ilahilerden ve Tasavvuf Musikisinden oluşan kısa bir dinleti sunuldu.


İftar yemeği öncesi bir konuşma yapan Başkan Akkaya, insanların kaynaşması, birlik ve beraberliğin sağlanmasında bold;mso-bidi-font-style:italic">Müslümanlığa bahşedilen en büyük nimetlerden olan Mübarek Ramazan Ayı'nda, belediye personeli ile birlikte olmaktan mutluluk duyduğu ifade ederek “ Çok şükür ki memleketimizde huzur içerisinde oruçlarımızı açıyoruz. Gazze’deki Mısır’daki, Suriye’deki olaylarda Müslüman kardeşlerimizin yaşadıkları bizleri çok üzüyor ve aklımızdan hiç çıkmıyor. Allah inşallah onlara da bizim gibi huzur içerisinde oruçlarını tutmayı ve iftar etmelerini nasip etsin.  Ben hepinize belediyemizde yaptığınız çalışmalardan ve Akşehir’imize verdiğiniz hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum. Allah hepimize,  ailelerimizle birlikte nice Ramazan aylarına ve bayramlara ulaşmayı nasip etsin” diye konuştu.


Başkan Akkaya’nın konuşmasının ardından dua edildi. Okunan ezan ile oruçlar açılıp hep birlikte iftar yapıldı.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
9
açık