banner8

banner9

banner28

banner10

BAŞKAN AKKAYA'DAN HAKİM VE SAVCILARA İFTAR YEMEĞİ

Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle Akşehir Adliyesi’nde görev yapan Hakim ve Savcılara bir iftar yemeği verdi.

GÜNDEM 30.05.2018, 07:09 30.05.2018, 07:09
23
BAŞKAN AKKAYA'DAN HAKİM VE SAVCILARA İFTAR YEMEĞİ
banner12
Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya; mübarek Ramazan Ayı münasebetiyle Akşehir Adliyesi’nde görev yapan Hakim ve Savcılara bir iftar yemeği verdi.


Başkan Akkaya yemekte yaptığı konuşmada, böyle bir iftar programında bir arada olmaktan mutluluk duyduklarını belirterek “Allah oruçlarımızı kabul eylesin. Bu iftar davetimizi geçen yıldan beri geleneksel hale getirdik, davetlerimizi geri çevirmediniz sağ olun, birlik ve beraberlik içinde iftar gerçekleştirmiş oluyoruz. Cenab-ı Mevla buradaki birlik ve beraberliğimizi daim eylesin. Biz biliyoruz ki, birlik beraberliğimiz devam ettiği sürece ülkemizde bize diz çöktüremeyecekler. Allah bizleri Ramazan Bayramını eriştirsin, oruçlar vesilesiyle sofralarımıza bereket, kalplerimize merhamet gönüllerimize huzur nasip etsin” dedi.

AK Parti Konya Milletvekili Adayı Orhan Erdem’de yaptığı konuşmada böyle güzel davette bir araya gelmekten mutluluk duyduğunu belirterek “İki dönem bu yöreden çıkmış birisi olarak 22. 23. Dönem Konya Milletvekilliği yaptım. 2011-2018 yılları arasında da Milli Eğitim Bakan Yardımcılığı yapmış bulundum. Ben Belediye Başkanımıza bu birlik ve beraberliği sağladığı için teşekkür ediyorum. Çok hassas ve önemli bir görevi yürüten siz değerli kardeşlerimize de kolaylıklar diliyorum. Yüce Mevla bayramımıza sağlıklı ve sıhhatle ulaştırsın diyorum” dedi.

Akşehir Belediyesi Hıdırlık Sofrası’nda gerçekleşen yemeğe Akşehir Kaymakamı Mehmet Türk, Garnizon Komutanı Albay Orkun Turaçlı, Akşehir Belediye Başkanı Dr. Salih Akkaya, Ağır Ceza Reisi Mustafa Başarı, Cumhuriyet Başsavcısı Vedat Temel, AK Parti Konya Milletvekili Adayı Orhan Erdem, AK Parti İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ile Akşehir Adliyesinde görev yapan hakim ve savcılar, adliye personeli ve aileleri katıldı.
banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
6
az bulutlu