banner8

banner9

banner28

banner10

BAŞKAN AKKAYA'DAN GAZETEMİZE ZİYARET

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel eşliğinde gazetemizi ziyaret ederek kuruluş yıldönümümüzü kutladı. Başkan Akkaya, Pervasız Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun'a gazetenin 68.

GÜNDEM 22.05.2020, 15:48 22.05.2020, 15:48
9
BAŞKAN AKKAYA'DAN GAZETEMİZE ZİYARET
banner12

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel eşliğinde gazetemizi ziyaret ederek kuruluş yıldönümümüzü kutladı.

Başkan Akkaya, Pervasız Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun'a gazetenin 68. yıldönümünün hayırlı olması temennisinde bulunarak; “19 Mayıs gibi anlamlı bir günde Pervasız Gazetemiz 68. yaşına girdi. Biz de kendilerini; Akşehir’imize 68 yıldır yerel basın ve gazete olarak verdikleri hizmetler için tebrik ediyoruz. Nice 68 yıllara. Akşehir’imizin en eski gazetesi. 67 yıldır kesintisiz olarak hizmet etmek gerçekten önemli. Bu anlamda kendilerini bir kez daha tebrik ediyor ve kutluyoruz. Pervasız Gazetesi'nin sahibine ve tüm çalışanlarına da bundan sonraki çalışma hayatlarında başarılar temenni ederek, daha nice yıldönümlerine ulaşmalarını diliyoruz” dedi.

Pervasız Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bayram Uygun da, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek Başkan Akkaya’ya gazete çalışanları adına teşekkür etti.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
parçalı bulutlu