banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

BAŞKAN AKKAYA KURSİYERLERİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya, Akşehir’de yaşayan herkesin şehrin yönetiminde söz sahibi olabilmesi amacıyla başlattığı çalışmalar kapsamında ziyaretlerini sürdürüyor.

GÜNDEM 24.02.2022, 00:15 23.02.2022, 18:24 Haber Merkezi
594
BAŞKAN AKKAYA KURSİYERLERİN TALEPLERİNİ DİNLEDİ
banner12

Akşehir Şehit Osman Aydoğan Halk Eğitimi Merkezi’ne bağlı olarak Akşehir Hüseyin Tekiner İlkokulu binasında açılan dikiş nakış kursundaki hanım kursiyerleri ziyaret eden Başkan Akkaya, hanımların yaptıkları el emeği göz nuru çalışmaları inceleyerek idarecilerden de bilgiler aldı. Başkan Akkaya ayrıca kursiyer hanımların Akşehir’de yapılmasını istedikleri hizmetleri, projeleri ve talepleri dinledi.

Başkan Akkaya’nın ziyaretine; Akşehir İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu, Şehit Osman Aydoğan Halk Eğitimi Merkezi Müdürü İsmail Tunçez, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü İbrahim Öncel, eşlik etti.

Kurs gören hanımların ardından ilkokulda öğrenim gören çocukların sınıflarını ve anasınıfını da ziyaret eden Başkan Akkaya, çocuklara kek ve meyve suyu ikramı yaptı. Çocuklara bol bol kitap okuma, düzenli ve disiplinli çalışma tavsiyesinde bulunan Başkan Akkaya onların isteklerini de dinledi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
14
açık