banner8

banner9

banner28

banner10

BAKAN KURUM AKŞEHİR'E GELİYOR

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Akşehir Buluşması kapsamında Pazartesi günü Akşehir’i ziyaret edecek. Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmaları kapsamında Akşehir’e geliyor.

GÜNDEM 01.03.2019, 21:07 01.03.2019, 21:07
7
BAKAN KURUM AKŞEHİR'E GELİYOR
banner12

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Akşehir Buluşması kapsamında Pazartesi günü Akşehir’i ziyaret edecek.

Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, 31 Mart Mahalli İdareler Seçimi çalışmaları kapsamında Akşehir’e geliyor. 4 Mart 2019 Pazartesi günü Akşehir’e gelecek olan Çevre ve Şehircilik Bakanı Murat Kurum, Saat 16.00’da Akşehir Meydan Cami karşısında hazırlanan Ak Parti Akşehir Seçim Koordinasyon Merkezinin (SKM) açılışını yapıp sonrasında halka hitap gerçekleştirecek.

AK PARTİ Akşehir İlçe Başkanı Çardakoğlu: “Bakanımızla Buluşmaya Davet Ediyorum”

Akşehir’in birçok kez bakan ağırladığını vurgulayan Ak Parti Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu yaptığı yazılı açıklamasında, “Çevre ve Şehircilik Bakanımız Sayın Murat Kurum, 31 Mart Mahalli İdareler Seçim çalışmaları kapsamında 04 Mart Pazartesi günü saat 16.00’da şehrimize konuk olacak. Bakanımız Sayın Murat Kurum, Cumhur ittifakı Adayımız Dr. Salih Akkaya ile ilk olarak Meydan Cami karşısındaki SKM (Seçim Koordinasyon Merkezi) büromuzda buluşarak büromuzun açılışını, arkasından Akşehir buluşma programını ve ziyaretlerini gerçekleştireceğiz. AK Parti Belediyeciliği ile büyük ilerleme kat eden şehrimizi ziyaret edecek Bakanımız Sayın Murat Kurum ile siz değerli hemşerilerimizi buluşmaya davet ediyorum” sözlerine yer verdi.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı bulutlu