banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AYAK KOKUSUNA SON!

Yeniliğe açık sektörlerin başında gelen tekstil sektöründe, gelişme ve büyüme hedefi doğrultusunda yoluna emin adımlarla devam eden Esinti İç Giyim, mentollü çorapla ayak kokusuna çözüm getiriyor.

GÜNDEM 03.01.2022, 00:11 02.01.2022, 17:41 Haber Merkezi
1730
AYAK KOKUSUNA SON!
banner12

Tepeden tırnağa hazır giyim ve iç giyim ürünleriyle toplumun en önemli ihtiyaçlarından birini karşılayan tekstil sektörü; rekabetçi olduğu kadar inovasyonun da ön plana çıktığı sektörler arasında yer alıyor. Sektörde yaşanan gelişmeler doğrultusunda halka sunulan yeniliklerin bir bölümü moda denilen endüstrinin alt yapısını oluştururken, sorunlara çözüm getirme ihtiyacından doğan ve insanların hayatına dokunan ürünler ise büyük rağbet görüyor. Esinti Mentollü Çorap, ayak kokusuna getirdiği çözümle kendisine bu kategoride yer buluyor.

Faaliyetlerine ilişkin bir değerlendirmede bulunan Mustafa Ateş ve İlyas Ateş, hedeflerini şu cümlelerle özetliyorlar:

“Esinti İç Giyim; ‘Kalite her zaman güven, güven daima kaliteli bir müşteri potansiyeli demektir’ ilkesiyle kaliteyi kendisine görev edinmiştir. Bu görevi yerine getirmenin ve markamızı piyasada hatırı sayılır bir yere taşımış olmanın huzuruyla, gelecek yıllar için çalışmaya devam ediyoruz.

Gelecek yıllarda; daha büyük, daha kaliteli, daha çeşitli ve daha iyi bir Esinti İç Giyim için çalışıyoruz. Şartlar ne kadar zor olursa olsun hiçbir zaman hedefimizden sapmayacak ve en iyisini yapacağız.”

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
12
açık