banner8

banner9

banner28

banner10

AV.SALİH AKÇA KONYA'DA MHP'DEN ADAY ADAYI

Av.Salih Akça

GÜNDEM 24.04.2018, 00:15 24.04.2018, 00:15
29
AV.SALİH AKÇA KONYA'DA  MHP'DEN ADAY ADAYI
banner12
Av.Salih Akça, 24 Haziran’da yapılacak genel seçimlerde, Konya’da MHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Yerel siyasetin sevilen isimlerinden 23.dönem aday adaylığı ve 24.dönem MHP Konya milletvekili adaylarından Av. Salih Akça, 24 haziranda yapılacak olan seçimlerde MHP Konya Milletvekili adayı olduğunu ifade ederek açıklamasında şu görüşlere yer verdi:

‘’Mensubu olmaktan şeref duyduğum Ülkücü Hareketin siyasi temsilcisi olan Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili olarak hem ülkemize hem ilimize hem de davamıza katkı sunmak üzere bir irade ortaya koymuş bulunmaktayım.

Türk Milleti’nin birlik ve beraberliğine, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğünü korumak ve kollamak yolunda gayret sarf etmek için MHP’den aday adayı oluyorum.

İnsan şahsiyetine saygı göstermek, yaratılanı yaratandan dolayı sevip sevdirmeyi hakim kılmak için aday oluyorum.

Sizlere hizmet etmek için, sizleri temsil etmek için aday oluyorum.

Allah nasip eder, başta Genel Başkanımız, partimizin yetkili organları, il ve ilçe yönetimlerimiz, siz değerli dava arkadaşlarım ve hemşehrilerim takdir ve tercih ederse; siz olmaya, sizin temsilciliğinizi yapmaya aday oluyorum” dedi.Akça ‘’24 Haziran 2018 genel seçimlerinin ülkemize, gönül coğrafyamıza hayırlar getirmesini, Ülkücü Hareketin bu seçimden başarıyla çıkmasını Yüce Mevlamdan niyaz ederim’’ diye ekledi.banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
15
kapalı