banner8

banner9

banner28

banner10

ANTALYA'DAN TUZLUKÇU'YA YARDIM KÖPRÜSÜ

Uluslararası Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu (UTEF) yaşamını Tuzlukçu’da sürdüren engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulundu. UTEF Başkanı Mutlu Mete Kaçar ve Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’nın diyalogları sonucunda ilçeye gönderilen tekerlekli sandalyeler, 15 mahalle muhtarına teslim edildi.

GÜNDEM 26.05.2020, 00:06 26.05.2020, 00:06
9
ANTALYA'DAN TUZLUKÇU'YA YARDIM KÖPRÜSÜ
banner12

Uluslararası Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu (UTEF) yaşamını Tuzlukçu’da sürdüren engelli vatandaşlara tekerlekli sandalye yardımında bulundu.

UTEF Başkanı Mutlu Mete Kaçar ve Tuzlukçu Belediye Başkanı Nurettin Akbuğa’nın diyalogları sonucunda ilçeye gönderilen tekerlekli sandalyeler, 15 mahalle muhtarına teslim edildi. Konuyla ilgili bir açıklama yapan Başkan Akbuğa; “Geçtiğimiz dönemde olduğu gibi bu dönemde de yardıma muhtaç engelli vatandaşlarımıza yönelik hizmetlerimizi sürdürüyoruz. Bunlardan biri de tekerlekli sandalye desteğidir. UTEF Başkanı Mutlu Mete Kaçar ile yaptığımız görüşmeler sonucunda kazandırdığımız tekerlekli sandalyeleri muhtarlarımıza teslim ettik. Emeği geçen herkese teşekkür ederim. Unutmayalım ki en büyük engel, kalplerdeki sevgisizliktir. Bizler sevgiyle tüm engelleri aşacağımıza inanıyoruz” şeklinde konuştu.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
3
parçalı bulutlu