banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

ANTALYA’DAN TUZLUKÇU’YA STK KÖPRÜSÜ

Antalya’da; yaşlılar, engelliler ve kimsesizlere yönelik sosyal yardımlaşma faaliyetleri yürüten 3 Sivil Toplum Kuruluşu ile Tuzlukçu Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı. Başkan Akbuğa; imzaladığı protokollerle ihtiyaç sahiplerine en hızlı şekilde ulaşılarak mağduriyetlerinin giderilmesini hedeflediklerini söyledi.

GÜNDEM 17.04.2021, 00:09 17.04.2021, 10:03 Haber Merkezi
703
ANTALYA’DAN TUZLUKÇU’YA STK KÖPRÜSÜ
banner12

Tuzlukçu Belediyesi ile ANTSEVAK VAKFI (Antalya Sağlık Turizmi Eğitim Geriatri Rehabilitasyon Engelli ve Sosyal Hizmetler Vakfı), UTEF FEDERASYONU (Uluslararası Tüm Engelliler Yaşlılar Kimsesizler Federasyonu) ve LEMAN GEBİZLİ Tüm Engelli Yaşlı ve Kimsesizlere Umut Işığı Derneği arasında imzalanan protokole ilişkin bir açıklama yapan Başkan Akbuğa; “STK’larla yaptığımız bu protokol ile eğitimden sanata,  sanayileşmeden ağaçlandırmaya kadar birçok alanda hizmet verilmesi hedeflenmektedir. İhtiyaç sahiplerine en hızlı şekilde ulaşılarak mağduriyetlerinin giderilmesi, başlıca hedeflerimiz arasında bulunmaktadır. Bu işbirliğinin ilçe halkımız adına hayırlı olmasını dilerim” dedi.

Tuzlukçu Belediyesi’nin sosyal medya hesabından paylaşımda da STK’ların sosyal destekleri ile ilçenin gelişimi, ilçe halkının desteklenmesi, ihtiyaç sahiplerine en hızlı ve doğru şekilde ulaşılması, eğitime destek verilmesi, sanayi ve üretimi çeşitlendirmek suretiyle sanayi ve ticaretin gelişiminin sağlanması, yeni iş kolları oluşturarak istihdamın artırılması suretiyle göçün önüne geçilmesi, diğer taraftan da kültür, sanat ve turizm etkinlikleri ile ilçenin sosyal ve kültürel açıdan gelişiminin sağlanması ve ilçe halkına en iyi şekilde hizmet verilmesinin hedeflendiği bilgisine yer verildi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
1
parçalı bulutlu