banner8

banner9

banner28

banner10

AKTSO'NA HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ

Adalet ve Kalkınma Partisi Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri

GÜNDEM 18.04.2018, 06:54 17.08.2020, 14:45
27
AKTSO'NA  HAYIRLI OLSUN ZİYARETLERİ
banner12

Adalet ve Kalkınma Partisi Akşehir İlçe Başkanı Abdurrahman Çardakoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile Akşehir Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Doğru ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı seçilen Ahmet Emin Makascı’ya hayırlı olsun ziyaretinde bulunarak başarılar dilediler.

Başkan Çardakoğlu, “Akşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı’na seçilen Ahmet Emin Makascı’ya görevinin hayırlı olmasını diliyorum. Nasıl ki ilçemizde partimiz kurulduğu günden bugüne Teşkilatımız, Belediyemiz, Ticaret Odamız ve Ticaret Borsamızda ekmeğini yiyip, suyunu içtiğimiz, cennet şehrimiz dediğimiz Akşehir için uyumlu bir çalışma var olduysa bundan sonra da bu ahenk devam edecektir. Akşehir ölçeğinde bizlere düşen görev; Şehrimiz ile bütünleşmiş olan ve torunu olmaktan gurur duyduğum, sizlerinde benimle aynı düşüncelere sahip olduğunuz Kıymetli büyüğümüz Nasrettin Hoca'mızı her platformda anmak ve anlatmak hepimizin boynunun borcudur. Akşehir demek Nasrettin Hoca demek, Nasrettin Hoca demek Akşehir demektir. Bu topraklarda yaşamış ve vefat etmiş, derin zekâsı ve maneviyatı ile halen bizleri aydınlatmaya devam eden hocamızı saygıyla ve rahmetle anıyorum.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
4
açık