banner8

banner9

banner28

banner10

banner35

AKŞEHİRLİ KADINLARI DİNLEDİ

Akşehir Belediye Başkanı Salih Akkaya’nın; Akşehir’de yaşayan herkesin şehrin yönetiminde söz sahibi olabilmesi amacıyla başlattığını açıkladığı çalışmalar kapsamda düzenlenen ‘Hanım Kardeşlerimizi Dinliyoruz’ başlıklı program, ASEM’de yapıldı.

GÜNDEM 06.01.2022, 10:27 Haber Merkezi
1847
AKŞEHİRLİ KADINLARI DİNLEDİ
banner12

Kısa adı ASEM olan Akşehir Aile Sanat ve Eğitim Merkezi Hanımlar Lokali’nde gerçekleştirilen etkinlikte, ASEM’deki kurslara katılan kadın kursiyerleri ziyaret eden Başkan Akkaya, kursiyerlerin yeni yılını kutladı. Akşehirli kadınların şehirde yapılmasını istedikleri hizmetleri, projeleri ve talepleri dinleyen Belediye Başkanı Akkaya, aktarılan fikirlerden istifade edeceklerini belirtti.

Konuya ilişkin bir değerlendirmede bulunan Akkaya; “Arsası Belediyemiz tarafından verilen, yapımı ve işletmesi Büyükşehir Belediyemiz tarafından üstlenilen ASEM’de, Akşehir’imizdeki hanım kardeşlerimiz için birçok sanatsal etkinlik ve kurs yürütülüyor. Biz de bugün kursiyer hanımefendileri ziyaret ederek istek ve önerilerini dinledik. Hanım kardeşlerimizin fikirlerinden istifade ettik. Akşehir’imizi hep birlikte yöneteceğiz. İnşallah gücümüz yettiğince Akşehir Belediyesi olarak hanımlarımızın bu taleplerini yerine getirmeye gayret edeceğiz. Bizim görev alanlarımızın dışında olan konuları da kamu kurumlarımıza, Büyükşehir Belediyemize ve diğer kuruluşlarımıza aktaracağız. Bizi burada misafir ettikleri için de Konya Büyükşehir Belediyesi Başkanlığımızın ASEM birimine teşekkürlerimizi arz ediyoruz” şeklinde konuştu.

Başkan Akkaya’ya, etkinlikte; AK Parti Konya Kadın Kolları Yönetim Kurulu Üyesi Yüksel Erkan, Akşehir Kadın Kolları Başkanı Ayşe Gülcü ve Akşehir Belediyesi Meclis Üyesi Özlem Hekim eşlik etti.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
20
parçalı bulutlu