banner8

banner9

banner28

banner10

AKŞEHİRİN VEFALI ÖĞRENCİLERİ

Akşehir İsmet İnönü MTAL mezunlarından İsmail Boz ve Ersin Yaman, çalıştıkları firmanın okullarına eğitim amaçlı malzeme bağışlamasında önemli katkı sağladılar. İstanbul’da bulunan Mercedes-Benz firmasından kargo ile yollanan yeni teknoloji malzemeleri, idareci ve öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı.

GÜNDEM 07.02.2019, 00:35 07.02.2019, 00:35
11
AKŞEHİRİN VEFALI ÖĞRENCİLERİ
banner12

Akşehir İsmet İnönü MTAL mezunlarından İsmail Boz ve Ersin Yaman, çalıştıkları firmanın okullarına eğitim amaçlı malzeme bağışlamasında önemli katkı sağladılar.

İstanbul’da bulunan Mercedes-Benz firmasından kargo ile yollanan yeni teknoloji malzemeleri, idareci ve öğrenciler tarafından memnuniyetle karşılandı. İkisi dizel, üçü benzinli toplam beş adet kamyonet motoru ve dört adet otomatik vites kutusu, Motorlu Araçlar Teknolojisi Alanında kullanılacak.

Eski öğrencilerinin bu çabasında koordinasyonu sağlayan atölye şefi Adnan Kayaalp, bağışlanan malzemenin öğrencilerin eğitiminde büyük katkı sağlayacağını söyledi. İdareciler de dünya çapında bir firmada önemli pozisyonlara gelmiş eski mezunlarının gösterdiği vefa örneğinden dolayı, öğrencilerine teşekkür ettiklerini belirttiler.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
10
parçalı bulutlu