banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

AKŞEHİR'İN MÜDÜRLERİ KARİYER GÜNLERİNDE

Akşehir Vergi Dairesi ve SGK Müdürleri, Yunak Meslek Yüksekokulu’nda Konferans ve Kariyer Günleri etkinliklerine konuk oldular. Akşehir Vergi Dairesi Müdürü Özgür Özer, Selçuk Üniversitesine bağlı Yunak Meslek Yüksekokulu’nda “Maliye Meslek Memurluğunun İncelikleri” başlıklı bir konferans verdi.

GÜNDEM 06.12.2019, 00:04 06.12.2019, 00:04
59
AKŞEHİR'İN MÜDÜRLERİ KARİYER GÜNLERİNDE
banner12

Akşehir Vergi Dairesi ve SGK Müdürleri, Yunak Meslek Yüksekokulu’nda Konferans ve Kariyer Günleri etkinliklerine konuk oldular.

Akşehir Vergi Dairesi Müdürü Özgür Özer, Selçuk Üniversitesine bağlı Yunak Meslek Yüksekokulu’nda “Maliye Meslek Memurluğunun İncelikleri” başlıklı bir konferans verdi. Ticaret hayatının gereklerinden olan fatura, irsaliye, tahsilat makbuzu vb. değerli kağıtlar konusunda da öğrencileri bilgilendiren Özer, daha sonra Akşehir Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) Müdürü Mehmet Mutlu İnan ile birlikte okulun Kariyer Günleri etkinliğine katıldı.

Her iki kurumun müdüründen, meslekleri ve meslek hayatları boyunca edindikleri tecrübelere dair bilgi alan öğrenciler, söyleşinin son derece verimli olduğunu söyleyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.


banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
23
açık