banner8

banner9

banner28

banner29

banner10

banner35

banner46

AKŞEHİR TEMSİLCİLİĞİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ

Yaklaşık bir yıl önce görevlendirilen Görmeyenleri Koruma Derneği Akşehir Temsilcisi Kemal Akkoyunlu’nun, işlerinin yoğunluğu nedeniyle hizmetin aksamaması yönündeki talebi üzerine Dernek Genel Merkezi tarafından yapılan görev değişikliği ile Ahmet Akkaş, derneğin Akşehir yeni temsilcisi oldu.

GÜNDEM 08.03.2022, 00:10 07.03.2022, 18:47 Haber Merkezi
2157
AKŞEHİR TEMSİLCİLİĞİNDE GÖREV DEĞİŞİKLİĞİ
banner12

74 yıldır engelli vatandaşlara hizmet veren ve genel merkezi İzmir’de bulunan derneğin Genel Başkanı Haldun Kırkık ve Yönetim Kurulu’nun yaptığı değişiklikle göreve başlayan Ahmet Akkaş, ilk ziyaretlerini Akşehir Kaymakamı İsmail Küreci ve İlçe Milli Eğitim Müdürü A.Barbaros Topaloğlu’na gerçekleştirdi.

Dernek gönüllüsü Sıdıka Aslan eşliğinde gazetemizi de ziyaret ederek konuya ilişkin bilgi veren Akkaş; Akşehir Belediyesi tarafından tahsis edilen temsilcilik bürosunda faaliyet göstereceklerini, Kaymakam Küreci’ye sorunlarını aktardıklarını, İlçe Milli Eğitim Müdürü Topaloğlu ile görüşmelerinde de engelliler için sertifika alabilecekleri kurslar açılması konusunu gündeme getirdiklerini aktardı.

Ahmet Akkaş; bütün engelli vatandaşları, dernek bünyesinde yapılacak aktif faaliyetlerden yararlanmak üzere Perşembe Pazarında bulunan temsilciliğe beklediklerini söyledi.

banner13
Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner11
banner32
16
açık